Логотип компании

Заказ автозапчастей

По телефону с 9:00 до 17:00

Суббота, воскресенье - выходной

067 110-63-63

066 210-63-63

Новости

14/04/2017
Веселих свят
Веселих свят

Явилась милість нам Господня
І оживила світ, немов в раю;
В знаменне світле свято Великодня
Вітам щиро кожну
ми сім»ю
Бажа
єм  щастя й злагоди в родині
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
– Христос воскрес!
– Воістину воскрес!


29/12/2016
З Новим Роком та Різдвом Христовим !
2017

Команда Agro-west.com.ua вітає Вас

З Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир та достаток ! 
З Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир та достаток

Графік роботи у святкові  та вихідні дні

30.12.2016 по 02.01.2017 -Вихідний

03.01.2017 по 05.01.2017 – Робочі дні 

06.01.2017 –Скорочений до 13:00

07.01.2017 по 09.01.2017 - ВИХІДНІ


14/06/2016
Переучет
С 15.06.2016 по 1.07.2016
Уважаемые клиенты интернет-магазин Agro-West.com.ua с 15.06.2016 по 1.07.2016 закрывается на переучет.

Приносим извинения за причиненные неудобства.

С уважением AGRO-WEST.com.ua


01/12/2015
Открытие магазина 01.01.2015
Открытие магазина 01.01.2015
Открытие магазина 01.01.2016

Применяемые запчасти

245-1002009 240-1001010-А 240-1002060-А 240-1002115 50-1002042-В А19.01.100 240-1001015-А1 240-1001025 52-2301065 240-1002069-А 240-1002044 240-1002067-А 240-1002068-А 50-1002318-Б 50-1002327-А 50-1002022 245-1002021 ПС7-0 240-1002320-В 240-1002323-Б А19.01.001 А19.01.001 042-048-30-2-4-1 А19.01.003 240-1002088-В 240-1002085 240-1002082-А1 240-1002328 240-1002015-А2-01 240-1002046 240-3802005 Шайба 12ОТ Шайба 12ОТ Шайба 10 ОТ Шайба 10 ОТ Шайба 10 ОТ Шайба 10 ОТ Шайба 10 ОТ Шайба 10 ОТ 240-1002300-01 240-1002305 50-1002316-А2 50-1002313-В 50-1005019 240-1002314 50-1005152-В 240-1002044 240-1002049 50-1002042-В 50-1005140-Б 50-1005161 50-1005159-Б1 50-1002034 50-1005141-Б 240-1002033 50-1002326-В 240-1002030 240-1002064-А 50-1002066 240-1002038 240-1002036 50-1022067 240-1002034 240-1002039 240-1002065-А 240-1002055 50-1021012 Шайба 6Т 240-1002062 Шайба 16ОТ

0
Блок цилиндров
1
Нет в наличии

0
Опора
1
Нет в наличии

0
Крышка распределения
1

0
Горловина
1
Нет в наличии

0
Опора картера
1
Нет в наличии

0
Крышка
1
Нет в наличии

1
Болт M8-6gx16.88.35.019 ГОСТ 7796-70
4
Нет в наличии

2
Шайба 8T OCT 37.001.115-75
6
Нет в наличии

3
Опора
1

4
Амортизатор
1

5
Болт M16-6gx80.88.35.019 ГОСТ 7795-70
2
Нет в наличии

6
Шайба
2

7
Шайба C16.01.08кп.019 ГОСТ 11371-78
2
Нет в наличии

8
Болт M10-6gx30.88.35.019 ГОСТ 7796-70
3
Нет в наличии

9
Втулка
1
Нет в наличии

10
Штифт
4
Нет в наличии

11
Втулка
1
Нет в наличии

12
Втулка
1
Нет в наличии

13
Рым-болт
2
Нет в наличии

14
Пробка
1

15
Кольцо гильзы
8

16
Гильза блока цилиндров
4

17
Кран
1
Нет в наличии

18
Масломер
1

19
Трубка
1
Нет в наличии

20
Болт M8-6gx20.88.35.019 ГОСТ 7796-70
2
Нет в наличии

21
Пробка
1
Нет в наличии

21
Пробка
1
Нет в наличии

22
Кольцо 042-048-30-2-4-1 ГОСТ 18829-73
1
Нет в наличии

23
Кольцо
1
Нет в наличии

24
Патрубок
1
Нет в наличии

25
Сетка
1

26
Прокладка
1
Нет в наличии

27
Заглушка
1

28
Блок цилиндров
1
Нет в наличии

29
Штифт
2
Нет в наличии

30
Болт
1
Нет в наличии

31
Заглушка 45-08кпЦ9хр
1
Нет в наличии

32
Шайба 12ОТ ОСТ 37.001.115-70
7
Нет в наличии

32
Шайба 12ОТ ОСТ 37.001.115-70
7
Нет в наличии

33
Болт М12-6gx30.88.35.019 ГОСТ 7796-70
7
Нет в наличии

34
Болт М10-6gx25.88.35.019 ГОСТ 7796-70
9
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

35
Шайба 10ОТ ОСТ 37.001.115-75
20
Нет в наличии

36
Корпус сальника
1
Нет в наличии

37
Манжета
1

38
Прокладка
1
Нет в наличии

39
Лист задний
1

40
Штифт
2
Нет в наличии

41
Прокладка
1

42
Крышка 5-го подшипника
1
Нет в наличии

43
Штифт
4
Нет в наличии

44
Прокладка
2
Нет в наличии

45
Опора картера
1
Нет в наличии

46
Болт М12-6gx35.88.35.019 ГОСТ 7796-70
2
Нет в наличии

47
Крышка коренного подшипника
3
Нет в наличии

48
Шайба
10
Нет в наличии

49
Болт
10
Нет в наличии

50
Штифт установочный
2
Нет в наличии

51
Крышка 1-го подшипника
1
Нет в наличии

52
Прокладка
1

53
Заглушка
2
Нет в наличии

54
Щит
1

55
Прокладка
1
Нет в наличии

56
Болт М10-6gx20.88.35.019 ГОСТ 7796-70
4
Нет в наличии

57
Маслоотражатель
1

58
Прокладка
1
Нет в наличии

59
Крышка
1

60
Кольцо уплотнительное
3
Нет в наличии

61
Болт М8-6gx25.88.35.019 ГОСТ 7796-70
3
Нет в наличии

62
Прокладка
1
Нет в наличии

63
Шайба C12.01.08кп.019 ГОСТ 11371-78
1
Нет в наличии

64
Болт
1
Нет в наличии

65
Крышка распределителя
1
Нет в наличии

66
Болт М10-6gx45.88.35.019 ГОСТ 7796-70
2
Нет в наличии

67
Манжета
1

68
Болт М10-6gx75.88.35.019 ГОСТ 7796-70
2
Нет в наличии

69
Прокладка
1
Нет в наличии

70
Болт М6-6gx16.88.35.019 ГОСТ 7798-70
3
Нет в наличии

71
Шайба 6Т ОСТ 37.001.115-75
3
Нет в наличии

72
Крышка
1
Нет в наличии

73
Болт М10-6gx30.88.35.019 ГОСТ 7796-70
3
Нет в наличии

74
Болт М10-6gx60.88.35.019 ГОСТ 7796-70
1
Нет в наличии

75
Гайка М16-6Н.6.019 ГОСТ 5915-70
2
Нет в наличии

76
Шайба 16OТ ОСТ 37.001.115-75
2
Нет в наличии